Login:
Hasło:
Już DZIŚ ZAREZERWÓJ Swoje WYMARZONE ŚWIĘTA w Górach!!!! Ostatnie Wole MIEJSCA !!!!!

Białka Tatrzańska - o nartach i nie tylko...

 

 

Białka Tatrzańska wraz z pobliskimi miejscowościami takimi jak Jurgowem, Czorsztyn  stały się jednym z najbardziej znanych , lubianych i cenionych ośrodków narciarskich na Podhalu i w całej Polsce. Zjeżdżają tu narciarze z całego kraju i wszyscy mówią jedno  „wspaniałe miejsce”. 

Więc już dziś zapraszamy do popularnej i lubianej Białki:)... 

Na szczyt Kotelnicy – Białczańskiej dowiezie nas 6 lub 3 – osobowe nowoczesne krzesełka   A tam mamy naprawdę kilka alternatyw tras od niebieskich przez czerwone do jednej czarnej. Są wyciągi krzesełkowe 4- osobowe, orczyki oraz jedyne podgrzewane 6- osobowe krzesełko  usytuowane przy trasie która doskonale nadaje się do nauki i doskonalenia obecnych umiejętności tz. „pasiece’. Trasy są oświetlone i doskonale przygotowane.

Miłośnicy „ Deski”, mają do dyspozycji Snow Park – można tu poszaleć.

W tym samym ośrodku obok znajduje się ; Kaniówka z wyciągiem krzesełkowym i  4 orczykami dalej mamy Banie z kolejnym wyciągiem krzesełkowym i kilkoma orczykami.

A to wszystko na jednym karnecie: TATRYski

Dzięki współpracy pięciu ośrodków narciarskich (Kotelnica Białczańska, Bania, Kaniówka, Czorsztyn Ski, Hawrań) znajdujących się w trzech miejscowościach (Białka Tatrzańska, Kluszkowce, Jurgów) mają Państwo możliwość zakupu 1 KARNEU działającego na 11 kolejach krzesełkowych oraz 19 wyciągach narciarskich. Polecamy i zapraszamy

Sukces Białki Tatrzańskiej polega na ciągłym inwestowaniu w nową jeszcze lepszą infrastrukturę narciarską ale nie tylko. To tutaj powstały nowe termy „ bania”, o taki samych charakterze jak te w pobliskiej Bukowinie. Mamy dwa doskonałe ośrodki by wypocząć po nartach. Sprawdzają się również doskonale wiosną, jesienią i latem.

W kolejnym artykule przedstawimy Państwu ofertę Jurgowa wraz z Czorsztynem oraz opiszemy termy Podhalańskie

Więc zapraszamy do Białki Tatrzańskiej a doskonały nocleg znajdą Państwo na stronie http://pensjonaty-tatry.pl/bialka-tatrzanska.html  Strona ta gwarantuje Państwu udany wypoczynek w pięknej narciarskiej Białce Tatrzańskiej. Piękne położenie, wspaniałe widoki, dobrze rozwinięta baza turystyczna Białki Tatrzańska, zachęcają do spędzania tu czasu wolnego. Termy są wspaniałym pomysłem na relaks po dniu spędzonym na stoku.

Baza noclegowa w Białce jest zróżnicowana i na bardzo wysokim poziomie. Mamy tu hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne, domy w góralskim stylu.

 

Klimat Białki:)...

Białka Tatrzańska ma klimat górski. Jednak tutaj jest on dużo łagodniejszy niż w pobliskich Tatrach. Lato jest w Białce ciepłe, z najwyższymi temperaturami w lipcu i sierpniu. Zimy są chodne, często z obfitymi opadami śniegu który długo zalega (nawet do 120 - 130 dni) o grubości 40 - 80 cm.

Położenie:

Umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego.

 

Zdecydowanie polecamy:)…