Login:
Hasło:
Już DZIŚ ZAREZERWÓJ Swoje WYMARZONE ŚWIĘTA w Górach!!!! Ostatnie Wole MIEJSCA !!!!!

Cennik reklam

Cennik PROMOCYJNY!!!

UWAGA POMAŁU DOBIEGA KOŃCA MOŻLIWOŚĆ DODAWANIA OGŁOSZEŃ BEZPŁATNIE!!!


W ZWIĄZKU Z URUCHOMIENIEM NASZEGO PORTALU Do 31.12.2013. Wszystkie ogłoszenia są BEZPŁATNE. 

 DODATKOWO PRZEZ OKRES JEDNEGO MIESIĄCA WYŚWIETLANIE OBIEKTU NA PIERWSZEJ STRONIE JAKO OBIEKT POLECANY. ( brak miejsc , kolejne obiekty będziemy systematycznie dodawać na miejsce obiektów którym upłyną darmowy miesiąc)


NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI DODAJ SWOJA OFERTĘ NOCLEGOWĄ JUŻ DZIŚ!!!!!!!

NIE POZWÓL SIĘ WYPRZEDZIĆ INNYM!!!!!!

 

Cennik PODSTAWOWY:

W związku z trwającą promocją serwis jest Bezpłatny. Jedyna taka okazja w Sieci!!!!

Tak by wyglądały ceny gdyby Serwis nie był bezpłatny w związku z Trwającą promocją.
Przez OKRES CZTERECH TYGODNI przysługuje bezpłatny okres reklamy. Po tym okresie obowiązuje cennik: 

 - Przedłużenie reklamy - wpis podstawowy:  

- Opcjonalne dodanie obiektu do ofert polecanych: 

(Oferty polecane widoczne są zawsze na stronie głównej oraz na początku wszystkich wyników wyszukiwania. Kolejność ofert polecanych jest ustalana losowo, dodatkowo wyszczególnione są na żółtym tle, oraz oznaczone ikonką )

W dowolnym momencie można edytować swoje ogłoszenie - dodać lub usunąć zdjęcia lub rozszerzyć opis obiektu.

CENA ZA BANER
Cena za emisje banera z bezpośrednim linkiem do strony www klienta (lub podstrony z ofertą), o wymiarach 210 x 137 pikseli w lewej lub prawej kolumnie - . Baner widoczny na wszystkich podstronach serwisu.. Liczba banerów ograniczona. Kolejność wyświetlania banerów jest zmieniana co 24 godziny.

O NASZEJ STRONIE


Baza Noclegowa powstała w celu zgromadzenia w jednym miejscu ofert noclegowych z regionu całego Podhala (TATR). Jest portalem reklamowym dla OSÓB PRYWATNYCH JAK I FIRM. W tym momencie portal jest bezpłatny w zwiazku z trwajacą PROMOCJĄ.

Zapraszamy wszystkich do dodawania swoich obiektów do bazy. Mogą to być zarówno Pensjonaty, Hotele, Apartamenty, Kwatery Prywatne, Domki, Wille, Ośrodki Wypoczynkowe. W tym celu wystarczy się zarejestrować, a następnie zalogować i dodać ofertę poprzez podanie opisu oraz parametrów obiektu. Klikając na zkładkę „ Dodaj Obiekt". Ponadto można umieścić również do 8 zdjęć swojego obiektu. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była jak najbardziej przystępna, przejżysta , oraz trafiała do jak najszerszej ilości klientów, poszukujących kwatery w Zakopanem lub okolicach.

ZAKŁADANIE KONTA I PUBLIKACJA OFERTY


1. Użytkownik samodzielnie zakłada konto do Własnego Panelu Klienta dla każdego Swojego obiektu poprzez wypełnienie obowiązkowych pól w Formularzu Zgłoszeniowym.

2. Użytkownik zakładając konto oświadcza, że wszystkie podane dane są prawdziwe i zgodne z rzeczywistością.

3. Na życzenie, Administrator może założyć konto obiektu Użytkownika na podstawie dostarczonych danych lub wskazania strony WWW na której się znajdują.

4. Administrator wymaga, aby oferta obiektu Użytkownika zawierała przynajmniej dwa zdjęcia. W przypadku braku wymaganych zdjęć, publikacja oferty Użytkownika może zostać wstrzymana do czasu ich dodania.

5. Jeśli Administrator znajdzie błędy gramatyczne, ortograficzne lub stylistyczne w treści oferty obiektu to ma prawo do ich poprawienia bez potrzeby powiadamiania o tym fakcie Użytkownika.

6. Administrator ma prawo do poprawienia dodanych zdjęć przez ich właściwe skompresowanie i skadrowanie.

7. Użytkownik zezwala Administratorowi zamieścić na stronie z ofertą informację, która mówi o możliwości udzielenia zniżki na wczasy lub noclegi oferowane przez obiekt. Ta informacja nie zobowiązuje Użytkownika do udzielenia jakichkolwiek upustów - jest to kwestia indywidualnych ustaleń z potencjalnym klientem obiektu.

8. Administrator na życzenie Użytkownika informację o możliwości upustu, może zmienić lub całkowicie usunąć ze strony Użytkownika.

9. Logowanie do serwisu i zamieszczanie (dodawanie), ogłoszeń na protalu  jest dobrowolne i Bezpłatne.