Login:
Hasło:
Już DZIŚ ZAREZERWÓJ Swoje WYMARZONE ŚWIĘTA w Górach!!!! Ostatnie Wole MIEJSCA !!!!!

Jak znaleść nocleg w Zakopanym.

 

Na początek musimy ustalić : gdzie chcemy jechać?  Mój wybór padł na Zakopane.

Po tym jak zdecydowałem się do jakiej miejscowości turystycznej chcę pojechać. Zaczynam szukać noclegu jeśli oczywiście ma to być wyjazd na kilka dni.  W dobie cyfryzacji znalezienie noclegu  wydaje się bardzo proste.  Pomyślałem że wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nocleg Zakopane lub noclegi Tatry i już. Owszem wyszukiwarka „wyrzuciła”, mi ogromną ilość odnośników do stron.  Teraz rodzi się pytanie na który link kliknąć? Która strona jest tak naprawdę wiarygodna i godna zaufania? Czym się kierować?

Ja poszedłem początkowo na tzw. żywioł.  Klikałem na różne strony te strony kierowały manie na kolejne pod strony itd.  Spędziłem przy tym ok. 2h.  Muszę przyznać że jest duży wybór noclegów w Zakopanym. Są one naprawdę na „każdą kieszeń”, większość cechuje bardzo dobrej jakości pokoje po remoncie z łazienką.  Chcemy blisko centrum są , mamy  ochotę na ciszę i spokój proszę bardzo.

Gdy tak siedziałem i szukałem zadzwonił mój serdeczny przyjaciel Piotrek. Zapytał co robię ja mu wszystko opowiedziałem i on mówi słuchaj ja też ostatnio szukałem noclegu i udało mi się zupełnie przypadkiem trafić na taką stronę. Sprawdź sobie ten adres  może tam coś znajdziesz.

Oczywiście inne strony po których miałem okazję posurfować były bardzo dobre. Mam zapisane kilka adresów które wykorzystam w przyszłości.

Jednak mimo wszystko:

Zdecydowałem się na konkretną stronę którą polecił mi znajomy www.pensjonaty-tatry.pl.  Nasuwa  się mi tutaj jeden wniosek że pomimo tak dużej różnorodności stron i tak jest dla Mnie bezcenna „dobra rada”, zaufanego przyjaciela . Przyjaciel wcześniej przetestował tą stronę. Mi odpadło ryzyko związane z korzystaniem z czegoś nieznajomego.

Kliknąłem na nią:

Udało się jestem na stronie która w jednym miejscu zgromadziła dużo ofert noclegowych.  Wybrałem interesujący mnie nocleg oglądnąłem zdjęcia, był podany numer telefonu, adres mailowy , odnośnik do strony właściciela. Bardzo profesjonalnie.

Moja wyprawa i nocleg w Zakopanym okazał się fantastyczny. 

W kolejnym artykule zamieszczę zdjęcia z tego wyjazdu.

 

Artykuł zamieścił użytkowanik naszego serwisu Antek.

 

Serdecznie Dziękujemy

Ps. Antek czekamy na zdjęcia z Twojego urlopu.